TULEMUSED

2016

Eesti KV ning võistkondlikud MV, 10.12.16 Narva
V.Sidorovi memoriaal, 25.-26.11.16 Narva
Noorte B-klassi MV, 19-20.11.16 Põlva
49th World Military Shooting Championships, 12.-20.11.16 Doha
E.Kivistiku XII memoriaal, 12.11.16 Tabivere
Ida-Virumaa lahtised MV, 28-29.10.16 Narva
Mati Margi 8. memoriaal, 15.10.16 Männiku
MK Finaal, 04.-10.10.16 Bologna
300m Lapua European Cup Final, 27.-30.09.16 Zagreb
Kaitseliidu MV, 10.09.16 Männiku
KL MäLK auhinnavõistlus, 02.-04.09.16 Männiku
Eesti-Soome juunioride maavõistlus, 13.-14.08.16 Männiku
XXXI Olümpiamängud, 05.-14.08.16 Rio
August Liiviku memoriaal, 23.-24.07.16 Männiku
Vendade Vilbergide KV, 15.-17.07.16 Kaiu
Kaitseliidu KV, 09.07.16 Männiku
Eesti MV vabapüss 300m., 08.-10.07.16 Männiku
Eesti MV (kuul), 01.- 03.07.16 Elva
Nelja maailmameistri mälestusvõistlus, 26.06.16 Elva
Inna Rose KV, 25.06.16 Elva
Euroopa MV juunioridele, 12.-19.06.16 Tallinn
300m Lapua European Cup, 01.-03.06.16 Zagreb
Baltic Cup, 03.-05.06.16 Elva
26th Meeting of the Shooting Hopes, 26.-29.05.16 Plzen
Eesti noorte MV, 21.-22.05.16 Männiku
MK-etapp, 19.-26.05.16 Münhen
EMSL Jõud MV, 13.-15.05.16 Elva
LAPUA European Cup 300m., 09.-13.05.16 Aarhus
44. H.Rassi mälestusvõistlused, 29.04-01.05.16 Elva
NPSK lahtised MV, 27.-28.04.16 Narva
Jüriöö KV, 23.04.16 Männiku
EYL Northern Region, 22.-24.04.16 Kisakallio
NKK laskevõistlus, 16.04.16 Väluste
MK-etapp, 13.-25.04.16 Rio
Eesti C-klassi MV, 08.-09.04.16 Haapsalu
42. Põlva KV, 02.-03.04.16 Põlva
EMSL Jõud lahtised MV, 13.03.16 Haapsalu
Eesti noorte MV, 12.03.16 Haapsalu
Euroopa MV, 22.-28.02.16 Hungari
Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud võistlused, 22.-23.02.16 Narva
EKSL võistlus, 18.02.16 Haapsalu
Eesti MV, 13.02.16 Narva
IWK-International air gun Competition, 27.-30.01.16 Münhen
40. Raplamaa auhinnavõistlus, 24.01.16 Rapla
Eesti-Soome maavõistlused, 24.01.16 Rapla
Eesti juunioride MV, 23.01.16 Rapla
Polonia Cup, 07.-10.01.16 Vilnius

2012

Eesti KV ning võistkondlikud MV (õhk), 15.12.12 Narva
CISM maailma MV, 03. — 07.12.12 Hiina
V.Sidorovi mälestusvõistlused, 30.11-01.12.12 Narva
Noorte Kotkaste 2012.a. esivõistlused, 24.11. Põlva
Noorte B-klassi MV, 17 — 18.11. Põlva
E. Kivistiku 107. súnniaastapäeva võistlus, 10.11. Tabivere
Ida — Virumaa lahtised MV, 26.-27.10. Narva
Mati Margi IV mälestusvõistlused, 22.09 Männiku
Kaiu 7.Cup, 14.-15.09. Kaiu
Kaitseliidu MV, 08.09. Männiku
B. Niineoru II memoriaalvõistlus, 01.09. Männiku
Harjumaa MV, 01.-02.09. Männiku
MäLK auhinnavõistlused, 18.-19.08. Männiku
Olümpiamängud, 27.07-06.08 London
A.Liiviku memoriaal/Järvamaa lahtised MV, 21.-22.07. Elva
Euroopa MV juunioridele, 10.-16.07. Italia
Eesti MV (kuul), 29.06 — 01.07. Elva
Poola MV, 20.-25.06 Wroclaw
Eesti-Soome maavõistlused, 16.-17.06. Mikkeli
41. M.Kisat, 16.-17.06. Mikkeli
Kaitseliidu KV, 09.06. Männiku
22 Meeting of the Shooting Hopes, 07.-10.06. Plzen
Nelja maailmameistri mälestusvõistlus, 03.06. Elva
4. Inna Rose KV, 02.06. Elva
Eesti noorte MV, 26.-27.05. Männiku
MK-etapp, 21.-28.05. Münhen
MSL Jõud lahtised MV, 19.-20.05. Elva
MK-etapp, 14.-21.05. Milan
40. H.Rassi mälestusvõistlused, 27.-29.04. Elva
Jüriöö KV, 21.04. Männiku
Eesti C-klassi MV, 20.-21.04. Haapsalu
MK-etapp, 17.-29.04. London
NKK laskevõistlus, 14.04. Piirsalu
XXXVIII Põlva KV, 30.03 — 01.04. Põlva
EMSL Jõud lahtised MV, 17.03. Pärnu-Jaagupi
Eesti Koolispordi Liidu MV, 16.03. Pärnu-Jaagupi
Eesti noorte MV, 10.03. Haapsalu
Audentes KV, 25.-26.02. Tallinn
Euroopa MV õhkrelvadest, 14.-20.02. Vierumäki
Eesti MV, 11.02. Narva
InterShoot, 02.- 04.02. Haag
Eesti-Soome maavõistlused, 29.01. Rapla
Rapla auhinnavõistlused, 29.01. Rapla
Eesti juuniorite MV, 28.01. Rapla
Swedish Cup 2012, 04.-07.01.12