TULEMUSED

2019

Noorte-Juunioride punktid

 

Eesti noorte B-klassi MV, 16.-17.11.19 Põlva
Elmar Kivistiku 15. mälestusvõistlused, 09.11.19 Maarja-Magdaleena
Ida-Virumaa lahtised MV, 01.-02.11.19 Narva
Lapua European Cup 25, 300M Final, 11.-13.10.19 France
M. Margi 11. mälestusvõistlused, 05.10.19 Männiku
Kaitseliidu 2019. aasta KV, 14.09.19 Männiku
Euroopa MV 25,50m., 12.-23.09.19 Bologna ITA
Eesti MV 300m vabapüss, 09.-10.08.19 Männiku
15. Eestimaa Suvemängud, 13.-14.07.19 Elva
Suveuniversiaad 10m., 03.-07.07.19 Napoli
Eesti MV, 28.-30.06.19 Elva
II European Games, 22.-28.06.19 Minsk BLR
Valge Roosi karikas, 16.06.19 Elva
Nelja maailmameistri mälestusvõistlus, 16.06.19 Elva
Kaitseliidu MV, 15.06.19 Männiku
V. Jaansoni XIII mälestusvõistlus, 07.-08.06.19 Männiku
Baltic Cup 2019, 31.05-02.06.19 Elva
ISSF World Cup, 24.-31.05.19 Munich
Harjumaa MV, 25.-26.05.19 Männiku
Eesti noorte MV, 18.-19.05.19 Männiku
Heli Rassi 47. mälestusvõistlused, 26.-28.04.19 Elva
Narva Paemurru SK lahtised MV, 25.-26.04.19 Narva
ISSF World Cup, 21.-29.04.19 Beijing CHN
Jüriöö KV , 21.04.19 Männiku
European Youth League Championship North Region, 18.-22.04.19 Aarhus
NKK laskevõistlus automaatrelvast, 13.04.19 Võru
Eesti noorte C-klassi MV, 05.-06.04.19 Haapsalu
45. Põlva KV, 30.-31.03.19 Põlva
Euroopa MV, 16.-25.03.19 Osijek
Eesti KSL laskmises, 21.03.19 Haapsalu
EMSL Jõud MV õhkrelvadest, 10.03.19 Haapsalu
Eesti noorte MV õhkrelvadest. 09.03.19 Haapsalu
Soome võistkondlikud MV, 03.03.19 Turku
Eesti Vabariigi Iseseisvuspäevale pühendatud võistlused, 21.-22.02.19 Narva
Eesti MV, 16.02.19 Männiku
Audentese KV finaalvõistlus, 10.02.19 Männiku
R. Valdru VIII memoriaal, 26.-27.01.19 Paide
Raplamaa 44. auhinnavõistlus, 20.01.19 Rapla
Eesti juunioride MV, 19.01.19 Rapla
LIVONIA CUP 2019, 10.-13.01.19 Tukums
Swedish Cup 2019, 02.-05.01.19 Rootsi
 

2018

43. Raplamaa auhinnavõistlus, 09.12.18 Rapla
Eesti KV ning võistkondlikud MV, mix püss, 08.12.18 Rapla
Eesti KV ning võistkondlikud MV, mix püstol, 08.12.18 Rapla
Eesti KV ning võistkondlikud MV, 08.12.18 Rapla
V. Sidorovi XXIV mälestusvõistlus, 30.11- 01.12 Narva
POLISH OPEN KALIBER 2018, 22.-25.11.18 Bialystok
Eesti noorte B-klasi MV, 17.-18.11.18 Põlva
Elmar Kivistiku XIV mälestusvõistlused, 10.11.18 Tabivere
Ida-Virumaa lahtised MV õhkrelvadest, 02-03.11.18 Narva
Loviisan Ampumaseuran 60-vuotiskilpailu, 27.-28.10.18 Loviisan liikuntahalli
Mati Mark 10. mälestusvõistlus, 14.10.18 Männiku
300m Lapua European Cup Final, 08.-12.10.18 Zagreb
Kaitseliidu MV, 15.09.18 Männiku
52. ISSF maailmameistrivõistlused, 31.08-14.09. Changwon
Nordic Championship 2018, 23.-26.08. Oslo
August Liiviku memoriaal, 18-19.08.18 Kaiu
Euroopa Karikavõistluste etapid 16.-19.08.18 Võru, Elva
Eesti MV 300m vabapüss, 11-12.08 Võru
Eesti MV (kuul), 06. — 08.07. Elva
ISSF Juunioride MK etapp, 23.-29.06.18 Suhl
Valge Roos karikavõistlus, 17.06. Elva
Nelja maailmameistri mälestusvõistlus, 16.06. Elva
Kaitseliidu KV, 09.06. Männiku
ISSF World Cup, 22.-29.05.18 Munich
Eestimaa Spordiliit Jõud MV, 19.05. — 20.05. Elva
Eesti noorte MV, 12.05 — 13.05. Männiku
46. H.Rassi mälestusvõistlused, 27.04 — 29.04. Elva
Jüriöö Karikavõistlus noortele, 22.04. Männiku
NKK laskevõistlus spordirelvadest, 21.04. Narva
44. Põlva KV, 31.03 — 01.04. Põlva
EMSL Jõud lahtised MV, 25.03. Haapsalu
Eesti noorte MV, 24.03. Haapsalu
Euroopa MV õhkrelvadest ,16. — 26.02 Györ
Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud võistlused, 22.-23.02. Narva
Eesti Koolispordi Liidu laskevõistlus, 14-15.02. Haapsalu
Eesti MV, 10.02.18 Männiku
Polonia 2018, 11. -14.01 Vilnius
Eesti juunioride MV, 27.01. Narva

2016

Eesti KV ning võistkondlikud MV, 10.12.16 Narva
V.Sidorovi memoriaal, 25.-26.11.16 Narva
Noorte B-klassi MV, 19-20.11.16 Põlva
49th World Military Shooting Championships, 12.-20.11.16 Doha
E.Kivistiku XII memoriaal, 12.11.16 Tabivere
Ida-Virumaa lahtised MV, 28-29.10.16 Narva
Mati Margi 8. memoriaal, 15.10.16 Männiku
MK Finaal, 04.-10.10.16 Bologna
300m Lapua European Cup Final, 27.-30.09.16 Zagreb
Kaitseliidu MV, 10.09.16 Männiku
KL MäLK auhinnavõistlus, 02.-04.09.16 Männiku
Eesti-Soome juunioride maavõistlus, 13.-14.08.16 Männiku
XXXI Olümpiamängud, 05.-14.08.16 Rio
August Liiviku memoriaal, 23.-24.07.16 Männiku
Vendade Vilbergide KV, 15.-17.07.16 Kaiu
Kaitseliidu KV, 09.07.16 Männiku
Eesti MV vabapüss 300m., 08.-10.07.16 Männiku
Eesti MV (kuul), 01.- 03.07.16 Elva
Nelja maailmameistri mälestusvõistlus, 26.06.16 Elva
Inna Rose KV, 25.06.16 Elva
Euroopa MV juunioridele, 12.-19.06.16 Tallinn
300m Lapua European Cup, 01.-03.06.16 Zagreb
Baltic Cup, 03.-05.06.16 Elva
26th Meeting of the Shooting Hopes, 26.-29.05.16 Plzen
Eesti noorte MV, 21.-22.05.16 Männiku
MK-etapp, 19.-26.05.16 Münhen
EMSL Jõud MV, 13.-15.05.16 Elva
LAPUA European Cup 300m., 09.-13.05.16 Aarhus
44. H.Rassi mälestusvõistlused, 29.04-01.05.16 Elva
NPSK lahtised MV, 27.-28.04.16 Narva
Jüriöö KV, 23.04.16 Männiku
EYL Northern Region, 22.-24.04.16 Kisakallio
NKK laskevõistlus, 16.04.16 Väluste
MK-etapp, 13.-25.04.16 Rio
Eesti C-klassi MV, 08.-09.04.16 Haapsalu
42. Põlva KV, 02.-03.04.16 Põlva
EMSL Jõud lahtised MV, 13.03.16 Haapsalu
Eesti noorte MV, 12.03.16 Haapsalu
Euroopa MV, 22.-28.02.16 Hungari
Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud võistlused, 22.-23.02.16 Narva
EKSL võistlus, 18.02.16 Haapsalu
Eesti MV, 13.02.16 Narva
IWK-International air gun Competition, 27.-30.01.16 Münhen
40. Raplamaa auhinnavõistlus, 24.01.16 Rapla
Eesti-Soome maavõistlused, 24.01.16 Rapla
Eesti juunioride MV, 23.01.16 Rapla
Polonia Cup, 07.-10.01.16 Vilnius

2012

Eesti KV ning võistkondlikud MV (õhk), 15.12.12 Narva
CISM maailma MV, 03. — 07.12.12 Hiina
V.Sidorovi mälestusvõistlused, 30.11-01.12.12 Narva
Noorte Kotkaste 2012.a. esivõistlused, 24.11. Põlva
Noorte B-klassi MV, 17 — 18.11. Põlva
E. Kivistiku 107. súnniaastapäeva võistlus, 10.11. Tabivere
Ida — Virumaa lahtised MV, 26.-27.10. Narva
Mati Margi IV mälestusvõistlused, 22.09 Männiku
Kaiu 7.Cup, 14.-15.09. Kaiu
Kaitseliidu MV, 08.09. Männiku
B. Niineoru II memoriaalvõistlus, 01.09. Männiku
Harjumaa MV, 01.-02.09. Männiku
MäLK auhinnavõistlused, 18.-19.08. Männiku
Olümpiamängud, 27.07-06.08 London
A.Liiviku memoriaal/Järvamaa lahtised MV, 21.-22.07. Elva
Euroopa MV juunioridele, 10.-16.07. Italia
Eesti MV (kuul), 29.06 — 01.07. Elva
Poola MV, 20.-25.06 Wroclaw
Eesti-Soome maavõistlused, 16.-17.06. Mikkeli
41. M.Kisat, 16.-17.06. Mikkeli
Kaitseliidu KV, 09.06. Männiku
22 Meeting of the Shooting Hopes, 07.-10.06. Plzen
Nelja maailmameistri mälestusvõistlus, 03.06. Elva
4. Inna Rose KV, 02.06. Elva
Eesti noorte MV, 26.-27.05. Männiku
MK-etapp, 21.-28.05. Münhen
MSL Jõud lahtised MV, 19.-20.05. Elva
MK-etapp, 14.-21.05. Milan
40. H.Rassi mälestusvõistlused, 27.-29.04. Elva
Jüriöö KV, 21.04. Männiku
Eesti C-klassi MV, 20.-21.04. Haapsalu
MK-etapp, 17.-29.04. London
NKK laskevõistlus, 14.04. Piirsalu
XXXVIII Põlva KV, 30.03 — 01.04. Põlva
EMSL Jõud lahtised MV, 17.03. Pärnu-Jaagupi
Eesti Koolispordi Liidu MV, 16.03. Pärnu-Jaagupi
Eesti noorte MV, 10.03. Haapsalu
Audentes KV, 25.-26.02. Tallinn
Euroopa MV õhkrelvadest, 14.-20.02. Vierumäki
Eesti MV, 11.02. Narva
InterShoot, 02.- 04.02. Haag
Eesti-Soome maavõistlused, 29.01. Rapla
Rapla auhinnavõistlused, 29.01. Rapla
Eesti juuniorite MV, 28.01. Rapla
Swedish Cup 2012, 04.-07.01.12