JUHENDID

2019

 

V.Sidorovi XXV mälestusvõistlused, 13.-14.12.19 Narva

Eesti KV/ võistk. Eesti MV, 07.12.19 Narva

Polish Open Kaliber, 28.11. — 01.12.19 Bialystok

Eesti noorte B-klass MV, 16.-17.11.19 Põlva

Elmar Kivistiku XV mälestusvõistlus, 09.11.19 Tabivere

Ida-Virumaa lahtised MV, 01.-02.11.19 Narva

M. Margi 11. mälestusvõistlused, 05.10.19  Männiku

Euroopa MV 300m., 22.-27.09.19 Tolmezzo ITA

Euroopa MV 25,50m., 12.-23.09.19 Bologna ITA

Kaitseliidu KV  25,50,100,300m., 14.09.19 Männiku

Lapua European Cup 300m., 19.-21.07.19  Lahti

15. Eestimaa Suvemängud – REGISTREERIMISLEHT

15. Eestimaa Suvemängud, 13.-14.07.19  Elva

Suveuniversiaad 10 m., 03.-07.07.19 Napoli

Eesti MV 2019 – REGISTREERIMISLEHT

Eesti MV, 28.-30.06.19 Elva

II European Games, 22.-28.06.19 Minsk BLR

XIII Nelja maailmameistri mälestusvõistlus, 16.06.19  Elva

Valge Roosi Karikas, 16.06.19  Elva

Kaitseliidu MV, 15.06.19 Männiku

V. Jaansoni mälestusvõistlus 300m., 07.-08.06.19 Männiku

BALTIC CUP 2019, 30.05-02.06.19 Elva

ISSF World Cup, 24.-31.05.19 Munich

Harjumaa MV, 25.-26.05.19 Männiku

Eesti noorte MV, 18.-19.05.19 Männiku

47. rahvusvahelised Heli Rassi mälestusvõistlused, 26.-28.04.19 Elva

ISSF World Cup, 21.-29.04.19 Beijing CHN

Eesti noorte C-klassi MV, 05.-06.04.19 Haapsalu

45. Põlva KV, 30.-31.03.19 Põlva

Eesti noorte MV, 09.03.19 Haapsalu

EKSL 2019.a. laskevõistlusele registreerimine

EKSL MV, 21.03.19 Haapsalu

Jõud MV, 10.03.19 Haapsalu

XXX I. Randma nimelised KV, 22.-24.02.19 Haapsalu

Eesti individuaalsed MV, 16.-17.02.19 Männiku

R. Valdru VIII memoriaal/Järvamaa MV, 26.-27.01.19 Paide

Rapla 44. auhinnavõistlus, 20.01.19 Rapla

Eesti juunioride MV, 19.01.19 Rapla

LIVONIA CUP 2019, 10.-13.01.19 Tukums

02.-05.01. Swedish Cup 2019 10m. Rootsi

2018

 

Eesti KV ning võistkondlikud MV, 08.12.18 Rapla, Registreerimise leht

Eesti KV ning võistkondlikud MV, 08.12.18 Rapla

V. Sidorovi XXIV mälestusvõistlus, 30.11- 01.12 Narva

POLISH OPEN KALIBER 2018, 22.-25.11.18

43. Raplamaa auhinnavõistlus/Eesti seenioride MV/Maavõistlus Soomega, 09.11.18 Rapla

Eesti B-klassi MV, registreerimise leht

Eesti B-klasi MV, 17.-18.11.18 Põlva

Ida-Virumaa lahtised MV, 02.- 03.11.18 Narva

Mati Margi EDETABEL

Mati Mark 10. mälestusvõistlus, 14.10.18 Männiku

Kaitseliidu MV, 15. september, Männiku

52. ISSF maailmameistrivõistlused, 31.08-14.09. Changwon

KL MäLK auhinnavõistlus , 25.-26. august, Männiku

Nordic Championship 2018, 23-26.08, Oslo, püstol

Nordic Championship 2018, 23-26.08, Oslo, püss

August Liiviku memoriaal, 18.-19. august, Kaiu

Lapua European Cup Final Program 25m

Lapua European Cup Final Program 300m

Eesti MV, 06.-08.07 Elva

LAPUA EC 300m., 28.06-01.07. Lahti

ISSF Junior maailmameistri võistlused, 23.-29.06. Suhl

Valge roos KV, 17.06. Elva

Nelja maailmameistri mälestusvõistlused (3х40), 16.06. Elva

Kaitseliidu KV, 09.06. Männiku

Harjuma MV, 02.-03.06 Männiku

ISSF Wordl Cup, 22.-29.05. Münhen

EMSL «Jõud» MV, 19.-20.05 Elva

Eesti noorte MV, 12.-13.05. Männiku

46. rahvusvahelised Heli Rassi mälestusvõistlused, 27.-29.04. Elva

Jüriöö laskevõistlus, 22.04. Männiku

Eesti C-klassi MV, 13.-14.04 Haapsalu

Põlva 44. karikavõistlused, 31.03-01.04. Põlva

EMSL «Jõud» MV, 25.03. Haapsalu

Eesti noorte MV, 24.03. Haapsalu

Euroopa MV õhkrelvadest, 16.-26.02 Györ

Eesti Koolispordi Liidu MV, 14.-15.02. Haapsalu

Eesti MV, 10.02. Männiku

Eesti juunioride MV, 27.01. Narva

Polonia 2018, 11.-14.01 Vilnius