KALENDER 2019

Jaanuar

02.-05.01. Swedish Cup 2019 10m. Rootsi

03.-06.01. Ülenurme GSK MV   10m. 

10.-13.01.  LIVONIA CUP 2019  10m.  Tukums

14.01.  Audentese KV etapp  10m. Audentes  

18.-19.01.  3. Joa Pruksi KV  10m.  Ülenurme

19.01.  Eesti juunioride MV  10m.  Sadolini SH

20.01.  Rapla 44. auhinnavõistlus  Sadolini SH

26.-27.01.  R. Valdru memoriaal 10m.  Paide  

Veebruar

01.-28.02.  Saaremaa MV  10m.  Kuressaare

10.02.  Audentese KV lõppvõistlus  10m.  Männiku

16.-17.02.  Eesti individuaalsed MV  10m.  Männiku

22.-24.02. XXX I. Randma nimelised KV, Haapsalu

20.-28.02.  ISSF World Cup  10m.  New Delhi IND

Märts

09.03.  Eesti noorte MV  10m.  Haapsalu

10.03.  Jõud MV  10m.  Haapsalu

16.-25.03.  Euroopa MV   10m.  Osijek  CRO

16.-17.03.  Põlva SK 33. lahtised MV  Põlva

21.03.  EKSL MV  10m.  Haapsalu

29.-31.03.  Männiku õhk  10m.  Männiku

30.-31.03.  Põlva 45. KV  Põlva

Juuli

03.-07.07  Suveuniversiaad  10m.  Napoli  ITA

05.-07.07.  Lapua European Cup  25m.  Männiku

12.-14.07.  15. Eestimaa Suvemängud  Elva

12.-20.07.  ISSF Juunioride MK etapp 10,25,50m.  Suhl

19.-21.07.  Lapua European Cup  300m.  Lahti

26.-28.07.  Vendade Vilbergite KV  25,50,300m.  Kaiu, Männiku

August

03.-04.08  Eesti seenioride MV  25,50m.  Männiku

09.-11.08.  Rapla maakonna MV  25,50m.  Kaiu

09.-11.08.  Eesti MV 300m. harjutustes  Männiku

13.-16.08.  Lapua European Cup  25,300m.  Thun  SUI

17.-18.08.  A. Liiviku memoriaal  Männiku

26.08.-03.09.  ISSF World Cup  10,25,50m.  Rio de Janeiro

September

07.-08.09.  Kaiu RT Cup  50m. RT  Kaiu

22.-27.09. Euroopa MV 300m., Tolmezzo ITA

12.-23.09.  Euroopa MV  25,50m.  Bologna ITA

14.09. Kaitseliidu KV  25,50,100,300m.  Männiku

22.-27.09 Euroopa MV 300m. Tolmezzo ITA

27.-29.09.  Saaremaa Sügis  50m.  Kuressaare

28.09.  «Kuldne Leht»  25,50m.  Elva

Oktoober

05.10.  M. Margi 11. mälestusvõistlused  Männiku

10.-12.10.  Lapua Europen Cup Final  25,300m.  Chateuaroux FRA

14.10.  Audentese KV etapp  10m.  Audentes

18.-27.10.  CISM World Summer Games  Wuhan  CHN

26.10.  Pootsmani Karikas  Pärnu

28.10.  Audentese KV etapp  10m.  Audentes  

November

01.-02.11. Ida-Virumaa lahtised MV  Narva

09.11.  E. Kivistiku 15. mälestusvõistlus  Tabivere

11.11.  Audentese KV etapp  10m.  Audentes

16.-17.11.  Eesti noorte B-klass MV  10,25,50m.  Põlva

25.11.   Audentese KV etapp  10m.  Audentes

28.11-01.12 Polish Open Kaliber 10m.  Białystok

30.11-01.12.  Põlva lahtised MV  Põlva

Detsember

07.12.  Eesti KV/ võistk. Eesti MV  10m.  Narva

09.12.  Audentese KV etapp  10m.  Audentes

20.-21.12.  V. Sidorovi 25. memoriaal  10m.  Narva